купити вікна львівРемонт та регулювання вікон у Львові

4.5038
(38 голосів)
Ремонт пластикових вікон львів Ремонт пластикових вікон львів

Металопластикові вікна, виготовлені згідно сучасних технологій, - це високотехнологічний продукт. Більшість виробників дають гарантію на свої вироби від 10 до 30 років. Але такі гарантійні терміни розуміють регулярні профілактині дії по сервісному обслуговуванню вікон, котрі повинні виконуватися кожен рік.

Через що виникають дефекти

Непрофесійний монтаж, шкідливий вплив навколишнього середовища, порушення умов експлуатації і відсутність щорічної профілактики призводять до необхідності ремонту металопластикових вікон через досить короткий термін.

З якими проблемами Ви можете зустрітися

Найбільш поширені проблеми, котрі виникають при використанні металопластикових вікон і вимагають втручання спеціаліста:

  • Продування та замерзання. В кімнату з вулиці крізь монтажний шов (який знаходиться по периметру рами металопластикового вікна) може надходити холодне повітря.
  • Продування по периметру стулок.
  • Перекошення і провисання стулок, що призводить до труднощів при відкриванні та закриванні вікна.
  • Вихід з ладу окремих елементів віконної фурнітури.
  • Запотівання і конденсація, що може спричинити обледеніння склопакету в зимовий період часу

Ці та інші дефекти, через котрі необхідно виконати регулювання або ремонт вікна, можуть бути викликані непрофесійним монтажем, неакуратним використанням вікна, виробничим браком, а також використання неякісної фурнітури.

Віконна фурнітура

Одним з найголовніших елементів вікна є віконна фурнітура. Вона забезпечує щільний прижим віконної рами до стулки. Щоб забезпечити надійну та довготривалу роботу, необхідно раз в рік чистити та змащувати фурнітуру. З часом, стулка під власною вагою може змінити своє положення по відношенню до рами - тобто просісти. Або, знову ж під дією своєї ваги, стулка може змінити свою геометрію, що призведе до поганого прижиму стулки до рами. Ці дефекти можуть призвести до зменшення звукоізоляції та збільшити потік холодного повітря в дім.

Проте сучасна фурнітура дозволяє опускати та піднімати стулку, а також зміщувати її по горизонталі. Правильна геометрія стулки досягається шляхом правильного встановлення прокладки між віконним профілем та склопакетом.

Хто може виконати ремонт металопластикових вікон

Виконати коректну діагностику металопластикового вікна і кваліфіковано зробити ремонт може тільки професіонал. Ви можете спробувати відрегулювати вікно самостійно, але краще буде якщо ці роботи виконає майстер, тому що невмілі дії можуть призвести до погіршення функціонування вікна.

Наша компанія займається виготовленням металопластикових вікон у львові. Саме тому ми можемо замінити ваші старі вікна на нові, або відремонтувати вже існуючі вікна з пвх. Саме в нас працюють високоякісні спеціалісти, котрі добре розбираються в цьому питанні і можуть домогти Вам вирішити всі недоліки Ваших металопластикових та алюмінієвих вікон у львові. Нашими перевагами над іншими є якість, оперативність виконання робіт, а також доступна ціна на ремонт, обслуговування та налаштування металопластикових вікон.

Ціни на регулювання та ремонт вікон у львові.

Як самостійно замінити віконну ручку, чи самостійно відрегулювати металопластикове вікно теж можна дізнатися на нашому сайті

Ремонт металопластикових вікон та дверей львів