купити вікна львівЯк самостійно відрегулювати вікно

4.1022
(22 голосів)
Регулювання вікон львів Регулювання вікон львів

Вікна з пластика характеризуються високою надійністю і довговічністю. Вони здатні служити понад 40 років. Але деколи вікна втрачають свою герметичність, починають погано закриватися. Причини можуть бути різними. Якщо Ваше вікно почало погано закриватися або змінилось положення стулки відносно рами, можна спробувати відрегулювати фурнітуру самостійно. Це не дуже складно і по силі кожному. Все що знадобиться це шестигранний ключ №4.

Шестиграниий ключ для регулювання віконШестиграниий ключ для регулювання вікон

Що робити якщо вікно погано закривається?

В цьому випадку необхідно відрегулювати вертикальнe та/або горизонтальне положення стулки. Припідняти або опустити стулку дозволяє механізм нижньої петлі. Зніміть з неї пластиковий ковпачок (переважно він витягується вгору) та відкрийте вікно. За допомогою шестигранного ключа, повертайте головку вертикального гвинта, котрий розміщений на тій частині петлі що кріпиться на стулці. (Рис. 1). Якщо крутити ключ по годинній стрілці то стулка буде підніматися, відповідно, якщо крутити проти годинникової стрілки - опускатися.

Надати стулці правильне положення по горизонталі можна, використовуючи верхню та нижні петлі (Рис.2. та Рис.4.) Щоб змістити вліво або вправо верхню частину стулки, відкрийте вікно і обертайте за допомогою шестигранного ключа регулюючий гвинт верхньої петлі, він розміщений на верхньому торці стулки (Рис.2.). Перемістити по горизонталі нижню частину стулки дозволяє горизонтальний регулювальний гвинт нижньої петлі. Він знаходиться в тій її частині, котра кріпиться на рамі (Рис. 4.). Відкрийте вікно і шестигранником обертайте головку гвинта до тих пір, поки стулка не стане в потрібному положенні відносно рами.

Якщо зимою дує з вікна?

Тоді треба відрегулювати прижимний механізм. Для цього відкрийте вікно і знайдіть на торці рами рухомі ролики з шестигранними заглибленнями (Рис.3. та Рис.5.). На поверхні кожного ролика ви побачите насічку в формі крапки чи риски. Вставте шестигранний ключ в заглиблення і поверніть таким чином щоб ця позначка змістилась в сторону віконного ущільнення. Для попередження зношення ущільнення, на літній період часу, верніть ролики в попереднє положення.

Схема регулювання вікна

Схема регулювання вікна

Додатково можете почитати як самостійно замінити віконну ручку.

Якщо в Вас виникли якісь проблеми, чи Ви не хочете самі братися за ремонт або регулювання вікон, і Ви знаходитесь у львові чи львівському районі - звертайтесь до нас. Ціни на ремонт та регулювання вікон у львові.

Детальніше в цій категорії: « Якщо розхиталась віконна ручка