купити вікна львівМоскитні сітки. Купити москитні сітки. Як самостійно заміряти

УВАГА!!! Ціни на москитні сітки знижено!!! від сьогодні ціна становить 250 грн за м². Ціна актуальна!

Москитна сітка для вікон та дверей (антимоскитна) - це конструкція з легкого алюмінієвого профілю з натягнутою склопластиковою сіткою. Антимоскитна сітка застосовується як на вікна так і на двері. Головне призначення антимоскитної сітки - це захист приміщення від комах. Москитні сітки використовуються для металопластикових та дерев'яних вікон. Розмір комірок полотна москитної сітки спеціально підібраний таким чином, щоб з одного боку забезпечити надійний захист від комах, а з другого боку - зробити москитну сітку малопомітною. Москитна сітка не перешкоджає проникненню в приміщення свіжого повітря та світла, проте захищає від пилу та комах.

Москитні сітки бувають наступних видів:
  • Рамні мосткитні сітки (глухі - ставляться на стандартні металопластикові та дерев'яні вікна, або відкривні - переважно ставляться на балконні двері)
  • Ролетні москитні сітки

Рамні москитні сітки

sitkaКаркас рамної москитної сітки виготовляється з алюмінієвого профілю, котрий може бути або білого або коричневого кольору. Завдяки якісному покриттю, алюмінієвий каркас москитної сітки є стійким до впливу навколишнього середовища - з часом колір не вигорить та не  пожовтіє. Рамні москитні сітки прості в монтажі/демонтажі та догляді, відзначаються великим терміном дії, та чудовими захисними властивостями.

Для балконних дверей, використовують спеціальні відкривні москитні двері. Найчастіше дверна москитна сітка кріпиться на саму дверну раму і відкривається в протилежну від основних дверей сторону.

Перевагою рамних москитних сіток, є те що в будь-який момент ви можете легко її зняти помити і потім так само легко поставити назад.

Заміри. Як правильно заміряти рамну москитну сітку.

ruketkaДля замовлення рамних москитних сіток вам необхідно заміряти світловий проєм вікна. Для цього вам знадобиться звичайна рулетка. Відкриваєте створку вікна і міряєте внутрішній розмір світлового проєму - від резинки до резинки. zamir

 

 

Якщо Ви не хочете поміряти москитні сітки самостійно, Ви можете скористатися послугами нашого замірника. Послуга зняття замірів в нашій компанії платна, -якщо ви проживаєте в м. Львів, вартість виїзду фахівця 80 грн. Якщо Ви хочете викликати фахівця в область, це становитиме 80 грн + 10 грн. за 1 км. Інструкції по замірах та консультації по телефону - безкоштовні!

Додаткова інформація про ціни москитні сітки львів

mosk-sitka

moskytna-sitka