купити вікна львівДекор. Ламінація металопластикових вікон

Сьогодні вікна є невід'ємним елементом внутрішнього і зовнішнього оформлення приміщень. Минули ті часи, коли вважалось, що віконні рами можуть бути лише білого кольору. Звичайно, до сьогодні білі пластикові вікна замовляють найчастіше, через те що вони є значно дешевшими, в порівнянні з ламінованими вікнами, та легко вписуються практично в будь-який інтер'єр. Але в наш час існує цікава можливість виконати вікна в будь-якій колірній гаммі, орієнтуючись на особливості вашого інтер'єру чи ландшафту.

Особливо цінним є той факт, що пластикові вікна можуть мати різний колір ззовні і з середини. Наприклад в приміщені вікно може бути білим, а ззовні під колір фасаду. Крім цього, ламінування профілю металопластикових вікон може імітувати поверхню дерева. Ламінування профілю відбувається спеціальною міцною плівкою, яка є стійкою до впливу зовнішнього середовища і довго зберігає свої властивості.

Ламінація - це покриття профілю пластикового вікна декоративною плівкою за допомогою спеціальних клеїв та ламінуючого обладнання.

Переваги ламінованого пластикового профілю над фарбованим

Однією з головних переваг ламінованого профілю над фарбованим є висока стійкість до механічних пошкоджень - декоративна ПВХ-плівка не відміну від фарби не царапається. Ламінований профіль стійкий до погодніх умов - плівка не вигоряє на сонці, нечутлива до опадів, витримує перепади температури від -80 до +130°С. Гарантована довговічність і естетичність виду вікна до 20 років.

Кольорові пластикові вікна у Львові - це не тільки фантазії замовників, але й регламентована необхідність. Особливо це стосується центральної та історичної частин міста.

Варіанти ламінації пластикових вікон

Увага!!! Кольори на екрані монітора можуть відрізнятися від оригіналу. Тільки для попереднього ознайомлення. Для повної відповідності кольорової палітри використовуйте кольоровий друкований каталог RENOLIT

Увага!!! Кольори на екрані монітора можуть відрізнятися від оригіналу. Тільки для попереднього ознайомлення. Для повної відповідності кольорової палітри використовуйте кольоровий друкований каталог RENOLIT

Якщо обраного кольору ламінату немає на складі, термін виготовлення вікна збільшується на півтора-два тижні. Це зумовлено технологічним процесом. Після ламінування, ПВХ профіль повинен відлежатися 8-10 днів, і тільки після цієї процедури його можна використовувати для виготовлення вікна. В іншому випадку плівка може відклеїтися в процесі експлуатації.