купити вікна львівЦіна вікна, як формується ціна.

Хочемо Вам розповісти про те як формується ціна вікна.

Вибираючи металопластикові вікна і порівнюючи ціни на аналогічну продукцію в різних компаніях, багато покупців зіштовхуються з великою розбіжністю цін. Чим це зумовлено, і чи варто брати дорогі або дешеві вікна?

Ціна на вікна складається в залежності від використання металопластикової системи, армування, комплектації фурнітури, виду склопакета та наявності додаткових комплектуючих: додаткової функції на фурнітуру - мікровентиляції, москитних сіток, відливів, підвіконників, наявності монтажу-демонтажу конструкцій.

Перший фактор впливаючий на формування ціни - це виробник пластикового профілю. Вітчизняний ПВХ профіль WDS, TRIO - дешевший від закордонних брендів (KBE, REHAU) приблизно на 15%. Ціна вікна залежить від профільної системи, монтажної глибини профілю, кількості камер. В сучасних пластикових вікнах може бути від 3 до 6-ти повітряних камер. Також на вартість вікон сильно впливає їх колір. При потребі Ви можете замовити декоровані вікна як з одної, так з двох сторін (двох сторонній декор дорожчий). Декоровані вікна на 15-30% дорожчі від білих.

Другим фактором є фурнітура. Від якості та надійності фурнітури залежить довговічність та герметичність вікон. Найвідомішими марками віконної фурнітури є Siegenia, Roto, Maco, Vorne, Gevis. При порівнянні ціни німецька на 80-140 грн. дорожча від турецької. Така опція фурнітури, як мікровентиляція теж впливає на ціну, це приблизно +30 грн до ціни вікна.

Третім фактором є вибір склопакетів. Від вибору склопакету залежить тепло- та звуко ізоляція вікна. Ви можете замовити звичайні одно- чи двокамерні склопакети, прозорі, тоновані, з декорованим склом, з плівкою, енергозберігаючі, броньовані, тощо. На сьогоднішній день, різниця між звичайним однокамерним  та  енергозберігаючим однокамерним склопакетом приблизно 40 грн за м2. До суттєвого збільшенні ціни вікна, приводить наявність шпросів.

Четвертим фактором є товщина армування. Якщо виробник "грішить" ставлячи тонке армування, Ваші вікна з часом втратять свою геометрію, стулки перестануть герметично закриватися, вікна почнуть сифонити і доведеться купувати нові.