купити вікна львівПоради, як купити пластикові вікна

В наш час купити металопластикове вікно не проблема, а як зробити щоб проблеми не з'явилися пізніше?

Дамо Вам декілька порад:

  • Не варто економити!. Запам'ятайте, що неможна купити високоякісний продукт по низькій ціні. Якщо фірма пропонує таке співвідношення якості та ціни - будьте обережні. З часом, все на чому Ви зекономили, може вилізти боком. Щоб з часом не мати проблем з вікном, поцікавтесь в фірми-продавця не тільки назву профілю, але й якою фурнітурою, армуванням та склопакетом буде зкомплектоване металопластикове вікно. Часто буває, що фірма виробник, котра заманює людей низькими цінами на дорогу та престижну віконну систему ставить дешеві та низькоякісні комплектуючі, або при виробництві вікна не дотримується всіх технічних вимог до вікна, наприклад ставить тоньше армування. Ззовні це непомітно, проте через деякий час Ви помітите що стулка до рами притискається не щільно, ручка працює туго, а механізми скриплять. Тому краще переплатити та поставити дорогу та якісну фурнітуру. Ще буває економлять на склопакетах. Основна площа вікна - це склопакет, тому варто в Ваші вікна ставити енергозберігаючий склопакети (різниця в ціні не суттєва, але ефективність відчутна).
  • Перед тим, як купити металопластикове вікно, огляньте зразок в магазині чи офісі. Звертайте увагу на поверхню профілю, рівномірність та акуратність зварних швів. Як добре стикуються в кутах штапіки, і чи нема між ними щілин. І, звичайно перевіряйте роботу механізмів.
  • Не монтуйте металопластикові вікна самостійно. Поцікавтесь на якій машині будуть доставлені вікна. Це має бути спеціальна машина з пірамідою, адже металопластикові вікна можна транспортувати лише вертикально!
  • Не "ведіться" на розмір знижки - звертайте увагу на кінцеву ціну замовлення.

Приємних покупок!