купити вікна львівДогляд за металопластиковими вікнами

Металопластикові вікна - догляд без проблем!

Якщо Ви вирішили змінити вікна, і зупинили свій вибір на металопластикових вікнах, то, безумовно, найважчим етапом для Вас стане вибір профілю та встановлення пластикових вікон. Ви, безсумнівно, послухаєте поради знайомих, прочитаєте масу спеціальної літератури та підійдете до прийняття важливого рішення по-справжньому "підкованим" у цьому питанні. Але уявіть собі, що цей етап уже позаду. Ви нарешті визначилися, і Ваш будинок прикрасили нові пластикові вікна. Ми пропонуємо Вам декілька порад по догляду за пластиковими вікнами, яким ми радимо дотримуватись всім своїм покупцям. Дотримуючись цих рекомендаціїй Ви зможете радіти Вашим вікнам довгі роки, приділяючи їм мінімум часу.

Догляд за пластиковим профілем


Профілі для пластикових вікон роблять на основі ПВХ (полівінілхлориду). ПВХ отримують з природної сировини: кухонної солі і нафти. Він хімічно нейтральний, тобто не вступає в реакцію з повітрям або вологою.  Але  навіть такий невибагливий матеріал як ПВХ вимагає деякого догляду. Чистити металопластиковий профіль слід або за допомогою звичайного мильного розчину, або використати спеціальні засоби, що не містять розчинники, абразивні речовини або ацетон.

Догляд за гумовими ущільнювачами


Для збереження еластичності ущільнювачів радимо Вам один-два рази на рік очищати їх від бруду і обробляти олівцем або спреєм на основі силіконового масла. У цьому разі ущільнення надовго збереже здатність затримувати будь-які протяги і зливи.

Водовідведення


У Вашому вікні в нижній частині рами розташовані водовідвідні канали, які можна легко виявити, відкривши стулку. Волога буде безперешкодно покидати вікно, якщо Ви час від часу будете їх очищати.

Догляд за фурнітурою


Ваші вікна оснащені фурнітурою. Ці елементи дозволяють стулкам легко і просто відкриватися та закриватися в потрібному вам напрямку. Для догляду за фурнітурою рекомендуєм використовувати засоби котрі не руйнують захист від корозії. Два рази на рік при зміні сезону радимо змащувати всі рухомі складові частини маслом, що не містить кислот або смол.

Регулярне провітрювання приміщення


Вікна з ПВХ характеризуються високою герметичністю, і в закритому стані пропускають дуже мало повітря. Таким чином, в приміщеннях, особливо на кухні під час приготування, накопичується волога. Іноді, у вигляді конденсату, вона може випадати на найхолодніших ділянках вікна - склопакетах. Щоб цього не траплялося, радимо Вам частіше провітрювати приміщення.

За статистикою, на миття вікна йде приблизно 10-15 хвилин. Погодьтеся, зовсім небагато, а результат - чисті вікна, захищають Вас від шуму вулиць, та зберігають тепло Вашого будинку.