купити вікна львівAlutech F-50

Алюмінієвий профіль Alutech

Стійково ригельна система ALT F50

Alutech ALT F50

Завдяки своєму унікальному зовнішньому вигляду і високим експлуатаційним якостям світлопрозорі фасади набули популярності серед архітекторів і будівельників. Фасад будівлі, що складається зі скла та алюмінієвого каркасу може мати різні кольори, властивості, форму (вертикальний, похилий горизонтальний) і т.п. Технологія структурного оскління відкриває нові можливості дизайнерських рішень фасадів будівель. Системи структурного оскління дозволяють приховати алюмінієве кріплення, і тоді фасад будівлі візуально перетворюється на суцільний моноліт зі скла. Алютех пропонує фасадні системи для різних типів конструкцій, способів виготовлення і монтажу.

Класична стійко-ригельна система ALUTECH ALT F50 включає в себе стійки і ригелі з видимою шириною 50 мм. Це забезпечує максимальну світлопроникність і візуальну легкість фасадної конструкції, а також елегантний зовнішній вигляд. Всі видимі елементи конструкції можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL, при цьому якість фарбування профілів відповідає вимогам Qualicoat 2000. Самим вимогливим споживачам надана можливість закуповувати анодований профіль, стійкий до агресивного впливу навколишнього середовища. Набір наявних термовставок і ущільнювачів дозволяє встановлювати заповнення (склопакети, теплоізоляційні панелі) товщиною від 4 до 50 мм.

f50 3

Основні переваги системи полягають в наступному.

Високий рівень термоізоляції.  У сучасному світі, де ціни на всі види енергоносіїв неухильно ростуть, неможливо залишатися осторонь від проблем, пов'язаних з екологією і економією коштів для створення комфортного клімату в приміщенні. Для отримання високих теплофізичних і звукоізоляційних властивостей захисної конструкції в серії ALUTECH ALT F50 використовується набір термовставок з твердого, ударостійкого полівінілхлориду (PVC-U-HI) з високими теплоізоляційними параметрами, екструзійний ущільнювач (запатентоване рішення) і набір ущільнювальних прокладок на основі етиленпропіленового каучука (EPDM). Завдяки оптимальному поєднанню цих складових досягаються такі показники по термічній ізоляції (згідно з нормами DIN 4108-4):

  • при установці додаткового ущільнювача, коефіцієнт теплопередачі вузлового профільного рішення (без склопакета) складає Uf = 1,8 W / (m2К) або приведений опір теплопередачі Rпр .= 0,55 м2 ° С / Вт
  • при стандартному рішенні коефіцієнт теплопередачі дорівнює Uf = 2,4 W / (m2K) або приведений опір теплопередачі Rпр .= 0,42 м2 ° С / Вт Це дозволяє істотно підвищити теплофізичні характеристики без значного збільшення вартості 1м2 конструкції.

Використання оригінальних дистанційних ПВХ-елементів в зонах простінків і перекриття фасаду, дозволяє встановлювати замість склопакета одинарне скло. Наявність спеціальних пазів надає можливість закривати утеплювач будь-яким недорогим листовим матеріалом. Це дозволяє реалізувати економічний перехід від непрозорої до прозорої області конструкції без втрати теплоізоляційних характеристик. Враховуючи той факт, що за останні два роки ринкова вартість листового скла збільшилася в кілька разів, подібне об'єктне рішення починає все частіше використовуватися при створенні накладних світлопрозорих фасадів.

Стійково ригельна система ALT F50

Детальніше в цій категорії: « Alutech W-62