купити вікна львівAlutech C-48

Алюмінієвий профіль Alutech

Система вікон та дверей без термоізоляції Alutech ALT C-48

 Система вікон та дверей без термоізоляції С-48Конструкції алюмінієвої системи ALT C48 призначені для встановлення у внутрішні та зовнішні проєми стін будівель. Система дозволяє виготовляти конструкції зовнішніх і внутрішніх дверей, розсувних автоматичних дверей, вхідних груп, тамбурів, вітрин і внутрішніх перегородок в будь-яких адміністративних і громадських будівлях і приміщеннях (магазини, гіпермаркети, бізнес-центри, офіси компаній, торгові павільйони і ринки, АЗС, аеропорти і ж / д вокзали, автостанції та ін).

Система ALT C48 має широкі функціональні можливості і дозволяє виготовляти:

 1. Віконні конструкції з фурнітурним європазом;
 2. Класичні дверні конструкції з накладними петлями;
 3. Дверні конструкції з фурнітурним пазом «Fapim»;
 4. Перегородки, комбіновані конструкції;
 5. Конструкції для встановлення автоматичних розсувних дверей;
 6. Маятникові двері з застосуванням напольних дотягувачів.

 Віконна серія профілів з фурнітурним європазом дозволяє встановлювати широко розповсюджену фурнітуру і виготовляти вікна різних типів відкриття: поворотні, поворотно-відкидні, верхньоподвісні, нижньопідвісні з відкриванням всередину.

Дверні серії профілів (як стандартна серія, так і з пазом FAPIM) - призначені для виготовлення "компланарних" дверей (зовнішні і внутрішні поверхні рам і стулок знаходяться в одній площині). Система дозволяє виготовляти різні дверні конструкції: одностулкові і двостулкові; з відкриванням назовні й усередину; з накладними (видимими) та пазовими (прихованими) дверними петлями; з порогом і без порога.

Всі профіля системи ALT C48 мають одну базову монтажну глибину профілю рами - 48 мм. Система має широкі можливості для використання різних типів заповнень: скла, склопакетів, сендвіч-панелей, ДСП і ін листових матеріалів. Асортимент профілів штапиків і ущільнювачів в системі, дозволяє встановлювати заповнення в діапазоні від 4 до 30 мм.

 

Переваги системи С-48

 

Практичність і привабливий зовнішній вигляд

 • Прямолінійний класичний дизайн профілів системи дозволяє виготовляти конструкції в сучасному строгому стилі;
 • Конфігурація профілів системи ALT C48 забезпечує збереження однакових візуальних пропорцій профілів в відкривній, розсувній і глухій частинах конструкцій;
 • Ширина профілів рам та імпостів представлена в трьох розмірах: 26 мм, 36 мм і 50 мм. Це дозволяє економити на матеріалі й оптимально підбирати профіля при проектуванні конструкцій різних розмірів і видів заповнень;
 • Пластикові заглушки, встановлювані на дверні конструкції, дозволяють виготовити конструкції герметичнішими та надають конструкції привабливий зовнішній вигляд.

Надійність і якість

 • Оптимально підібране співвідношення геометричних і якісних характеристик (сплав AlMg0.7Si 6063 Т6 відповідно до ГОСТ22233-2001) профілів системи забезпечує надійну експлуатацію конструкцій протягом довгого часу;
 • Виготовлення великих і складних конструкцій виконується з'єднанням кількох окремих конструкцій між собою за допомогою з'єднувальних і підсилюючих профілів;
 • Спеціальний підсилюючий профіль призначений для встановлення в камери основних профілів в місцях кріплення дотягувача і каретки автоматики.

 

Детальніше в цій категорії: Alutech W-62 »