купити вікна львівАлюмінієві конструкції Alutech

Алюмінієвий профіль Alutech

Система офісних перегородок ALT-110

Система офісних перегородок ALT-110Система офісних перегородок ALT-110

ALT110 - система офісних перегородок, призначена для організації робочого простору і формування різних функціональних приміщень з метою створення комфортних умов для праці. Система дозволяє створювати вишукані інтер'єри в холах, переговорних, робочих кабінетах, розділяти зали в торгових центрах.
Різноманіття індивідуальних рішень досягається за рахунок широкого вибору конструктивних елементів, варіантів фактурного і кольорового оформлення системи. Широке поле для дизайнерського пошуку відкривають необмежені комбінації скляних і глухих секцій, тонованих, матових і декоративних склів та жалюзей різних типів. Найбагатший вибір видів, кольорів та фактур для глухого заповнення дозволяє створити унікальний інтер'єр і оформити його у неповторному стилі.

Система вікон та дверей без термоізоляції ALT C48

Конструкції алюмінієвої системи ALT C48 призначені для встановлення у внутрішні та зовнішні проєми стін будівель. Система дозволяє виготовляти конструкції зовнішніх і внутрішніх дверей, розсувних автоматичних дверей, вхідних груп, тамбурів, вітрин і внутрішніх перегородок в будь-яких адміністративних і громадських будівлях і приміщеннях (магазини, гіпермаркети, бізнес-центри, офіси компаній, торгові павільйони і ринки, АЗС, аеропорти і ж / д вокзали, автостанції та ін). Система вікон та дверей без термоізоляції С-48

Детальніше про ALT C48

Вікна і двері з термоізоляцією ALT-W62

 w62 1w62 2

Система ALTW62 є термоізольованою системою профілів з монтажною глибиною 62 мм, призначеною для виготовлення віконних, дверних і вітражних конструкцій різної конфігурації і ступеня складності, котрі повинні відповідати підвищеним теплотехнічним і звукоізоляційним вимогам. Основу системи складають комбіновані профіля, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою за допомогою двох елементів з армованого скловолокном поліаміду. Поєднання двох матеріалів дозволяє виготовляти термоізольовані профіля, котрі забезпечують хороші статичні показники конструкцій і міцні вузлові з'єднання.

Детальніше про ALT W62

Стійково ригельна система ALT F50

Alutech ALT F50

Завдяки своєму унікальному зовнішньому вигляду і високим експлуатаційним якостям світлопрозорі фасади набули популярності серед архітекторів і будівельників. Фасад будівлі, що складається зі скла та алюмінієвого каркасу може мати різні кольори, властивості, форму (вертикальний, похилий горизонтальний) і т.п. Технологія структурного оскління відкриває нові можливості дизайнерських рішень фасадів будівель. Системи структурного оскління дозволяють приховати алюмінієве кріплення, і тоді фасад будівлі візуально перетворюється на суцільний моноліт зі скла. Алютех пропонує фасадні системи для різних типів конструкцій, способів виготовлення і монтажу.

Класична стійко-ригельна система ALUTECH ALT F50 включає в себе стійки і ригелі з видимою шириною 50 мм. Це забезпечує максимальну світлопроникність і візуальну легкість фасадної конструкції, а також елегантний зовнішній вигляд. Всі видимі елементи конструкції можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL, при цьому якість фарбування профілів відповідає вимогам Qualicoat 2000. Самим вимогливим споживачам надана можливість закуповувати анодований профіль, стійкий до агресивного впливу навколишнього середовища. Набір наявних термовставок і ущільнювачів дозволяє встановлювати заповнення (склопакети, теплоізоляційні панелі) товщиною від 4 до 50 мм.

Детальніше про ALT F50

Детальніше в цій категорії: « Алюмінієві конструкції YAWAL