купити вікна львів



Що таке склопакет? Кількість камер в склопакеті.

Склопакет - це конструкція, котра складається щонайменше з двох герметично з'єднаних мід собою склів. Кількість повітряних проміжків між склами визначає його камерність.

Якщо глянути на картинку можна побачити, що між двома склами є один проміжок (камера), тобто склопакет називається однокамерним. Для двохкамерного склопакета необхідно використовувати вже 3 скла.

Найчастіше використовується однокамерний склопакет. Для покращення тепло та звукоізоляції використовуються спеціальні двокамерні склопакети. Хоча треба пам'ятати, що деколи, однокамерний склопакет може мати кращу звукоізоляцію ніж двокамерний. Наприклад однокамерний склопакет де одне з склів буде триплекс (6.38-14-4) буде мати кращу звукоізоляцію ніж звичайний двокамерний склопакет (4-6-4-6-4), проте гіршу ніж двокамерний де використовуються різні по товщині скла та різні дистанції між склами (6.4-10-4-8-4).

Якість склопакетів залежить від марки скла яке в ньому використовується. Скло має марки від М1 (найкраща якість) до М6 (найгірша якість). При купівлі на це треба звертати увагу.