купити вікна львівЩо краще пластикові вікна чи дерев'яні?

Пластикові вікна вже давно займають лідируючі позиції ринку віконних конструкцій. Чому ж так? Міцні та зручні, вони з успіхом замінили старі дерев'яні вікна, забезпечивши хорошу тепло- та звуко- ізоляцію завдяки використанню герметичних склопакетів. Рами з пластику естетичні, гігієнічні, легко миються, сучасна фурнітура дозволяє відкривати вікна в двох напрямках, забезпечуючи режим провітрювання без наявності форточок.

Порівняємо пластикові та дерев'яні вікна

 

Герметичність

Пластикові вікна. Пластик, з якого виробляються металопластикові вікна, не пропускає повітря, тому провітрювання приміщення необхідно проводити відкриваючи вікно, або ставлячи його на мікровентиляцію. Інакше в спеку в приміщенні застоюється повітря.

Дерев'яні вікна. Розказують що дерев'яні вікна "дихають". Так, дерево це натуральний матеріал і воно дихає ,але сучасні дерев'яні вікна (євровікна) мають особливість - вони досить сильно оброблені різними хімічними речовинами, котрі не дозволяють завестись жучкам, втратити колір, перешкоджають гниттю деревини, тощо. Ці хімічні речовини перешкоджають повітрю проникати через дерево, протягом години, сучасні дерев'яні вікна пропускають лише 3 літри повітря в годину. Для порівняння, людині для дихання необхідно 85 літрів повітря в годину.

 

Надійність

Пластикові вікна. З часом пластиковий профіль неякісних виробників може пожовтіти. Якщо вікно не армоване належним чином, то віконна рама воже втратити свою геометрію. Якщо на пластику з'явилися подряпити, їх можна усунути.

Дерев'яні вікна. Дерев'яні вікна своїм власникам можуть принести більше сюрпризів. Якщо колір вікна світлий, то від сонця, колір може потемніти. Якщо на віно подряпається, усунути подряпити не вдастся. Дерев'яні вікна схильні до горіння.

 

Різноманіття

Пластикові вікна. Пластикові вікна можна ламінувати практично в будь-який колір (більше 40), колір може бути як з однієї сторони, так і з двох, колір може бути "під дерево", можна виготовляти скошені, арочні вікна, навіть дуже малого радіусу.

Дерев'яні вікна. З дерев'яних вікон теж можна робити вікна довільної конструкції, проте є обмеження по мінімальному радіусу арки. Дерев'яні вікна різного кольору з вулиці та з середини приміщення зробити не можна.

 

Якісні металопластикові вікна значно зручніші, пластикові рами не втрачають вид і форму багато років, не розсихаються, не гниють, не міняють колір, їх не треба фарбувати і легко чистити.