купити вікна львівНаскільки безпечні пластикові вікна. Вплив пластикових вікон на здоров'я людини.

Інгрідієнти пластикового профілю

Одним з компонентів ПВХ є звичайна кухонна сіль (хлорид натрію). Також, як додатковий інгрідієнт, при виробнцтві ПВХ, використовують нафту та газ, з яких отримують газоподібний етилен. В результаті хімічних реакцій утворюється полівінілхлорид (ПВХ) - стійка сполука, нешкідлива для здоров'я людини. Процес отримання ПВХ відбувається відповідно до усіх діючих норм і дотриманням необхідних умов для безпеки оточуючих. Отримана  сполука не вступає в реакцію з більшістю речовин. Саме ці якості дозволяють використовувати вироби з ПВХ навіть в харчовій промисловості та медицині. Наприклад з ПВХ виготовляють упаковку для продуктів, контейнери для зберігання донорської крові та кров'яної плазми, одноразові шприци.

Стабілізатор свинець чи кальцій-цинк

Одним з аргументів людей, котрі кажуть що металопластикові вікна шкідливі для оточуючих, є те що в вікнах міститься свинець. Проте це не зовсім правда. Раніше, на початках виробництва пластикових вікон, дійсно в якості стабілізатора використовували свинець, проте він знаходився в "зв'язаному", тобто біологічно пасивному стані. Тому, такі металопластикові вікна в процесі експлуатації ніколи не виділяли свинець. Останні кілька років при виробництві металопластикового профілю, в якості стабілізатора використовують екологічно-чисту сполуку кальцій-цинк.

ПВХ профіль і горіння

Якщо говорити про токсичні речовини котрі виділяються з ПВХ під час горіння, то їх кількість не більша ніж від горіння дерева чи інших природніх матеріалів. Проте одна відмінність все таки є - при горінні ПВХ виділяє в повітря молекули хлористого водню. Ця речовина характеризується дуже різким запахом, котрий можна відчути навіть на великій відстані. Ця особливість ПВХ, в умовах горіння, є сигналом тривоги і може спасти життя людей, заставивши вчасно викликати пожежників.

Сертифікати

Безпечність та екологічність використовуваних нами профілів при виробництві металопластикових вікон підтверджена сертифікатами якості України.