купити вікна львів

Rehau

Rehau

Властивості.

Теплоізоляція та різноманітний дизайн

Система віконних профілів Brillant-Design поєднує теплоізоляцію з різноманіттям дизайнерських рішень. З конструктивною глибиною 70 мм чи 80 мм – система є ідеальним продуктом як для новозбудованих споруд так і для реконструкції вже існуючих будівель. Численні форми, кольори, декор та дизайн стулки роблять можливим індивідуальний дизайн вікон.

Властивості.

70 мм-система для вимог об'єктного ринку

Система Euro-Design 70 пропонує найкращі передумови для об'єктного будівництва. Завдяки незмінній якості продукції REHAU система Euro-Design 70 є економічно вигідною системою. Різноманітність форм, кольорів і наявність стулки з покращеним дизайном відкривають великі можливості для оформлення приміщення.

Властивості.

Стандартне рішення з системною глибиною 60 мм для об'єктного та приватного будівництва

Завдяки гладкій поверхні та елегантним скосам 15° вікна з профільної системи REHAU Euro-Design 60 прикрасять будь-яке житло. Два контури ущільнення затримують повітряний потік, а також доступ пилу та вологи ззовні та створюють приємний клімат у приміщенні.

Профільна система REHAU Euro-Design 60 як трикамерна прфільна система та має конструктивну глибину 60 мм і пропонує віконні рішення, де якість та економічність є пріоритетними.