купити вікна львівKBE. Металопластикові вікна

Металопластиковий профіль kbe

Металопластикові вікна "KBE"

 Німецький профіль KBE - один з лідерів на українському ринку виробників і постачальників високотехнічного пластикового профілю для віконних та дверних систем. Пластиковий профіль KBE має бездоганні репутацію.

Успішність бренду KBE визначається інноваційними ідеями в сучасними технологіями направленими на майбутнє. Концерн profine турбується також про навколишнє середовище і приділяє особливу увагу екологічності своєї продукції. Так, вся продукція випущена з заводів концерну, виготовлена по особливій екологічній рецептурі без використання свинцю. В якості стабілізатора для виготовлення ПВХ профілю використовується екологічно нейтральне середовище кальцій-цинк (CaZn). Профіля KBE виготовлені по рецептурі greenline, відповідають найвищим екологічним стандартам і не наносять шкоди навколишньому середовищу, як в процесі виробництва, так і при утилізації. Таким чином, профіль має ряд переваг - як класичних, так і економічних. Екологічний стабілізатор кальцій-цинк дозволяє білосніжним вікнам KBE довше протистояти негоді, зберігаючи приємний шовковистий блиск поверхні профілю.

Green Line - вікна KBE без свинцю

Одна з кращих продуктів сучасного будівельного ринку , марка KBE, може гордитися історією свого розвитку, котра почалась 1980р в Берліні. Будучи піонером в галузі високопродуктивної екструдії, марка KBE в стиснуті терміни зайняла лідируючу позицію на ринку ПВХ-профілю, як в Німеччині, так і в усій Європі. Популярність профілю КВЕ серед українських виробників віконних систем визначила рішення створити виробництво в Україні. Завод KBE розташований в м. Запоріжжя. При цьому слід відзначити, що вироблені профільні системи KBE в Україні і Німеччині гарантовано, цілком ідентичні по якості. По всьому світі в компанії profine працює 10 заводів, на всіх цих заводах існують єдині стандарти якості, котрі повністю відповідають німецьким.

 

KBE - 58 Класика

 

Переріз вікна з трьох-камерного профілю KBE

Сучасні технології формують речі, настільки гармонійні, що вони стають класикою. Так, з появою в Україні пластикових вікон, німецька марка КБЕ завоювала визнання та довіру українських споживачів завдяки віконній системі шириною 58 мм і незабаром стала лідером ринку. За свою популярність ця система отримала назву "Класика".

Для українського клімату, вікна з профілю "КБЕ Класика" - універсальний та економічний варіант при будівництві нових будівель та реконструкції вже існуючих. Система підходить для житлових приміщень, а також рекомендована для дитячих та медичних закладів.

Практичність "КБЕ Класика" не залишає сумнівів:

 • Профіль не змінює своїх характеристик на сонці, не жовтіє, не деформується і має приємний блиск і шовковисту поверхню.
 • Профіль не розбухає від вологи, не розсихається, не потребує фарбування, легко миється.
 • Термін використання металопластикових вікон з профіля "КБЕ-класика" - більше 40 років. Протягом всього цього часу, вікна збережуть всі свої характеристики!

Технічні характеристики системи

 • Монтажна ширина - 58 мм.
 • Товщина заповнення 4 - 34 мм.
 • Кількість камер - 3 рама/ 3 стулка / імпост.
 • Коефіцієнт опору теплопередачі - 0,73 м2°С/В.

KBE-58 Класика

 

KBE - 70 Оптіма

переріз вікна з 5-ти камерного профілю KBE

 

Розробники КБЕ пропонують сучасну систему віконних профілів шириною 70 мм, яка забезпечить Вам максимум комфорту!


"КБЕ Оптіма" - віконна 5-ти камерна система шириною 70 мм. Володіє підвищеною тепло- і звукоізоляцією, досконалої геометрією. Вікна з профілю "КБЕ Оптіма" поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

 

Дана система має наступні переваги:

 • підвищена теплоізоляція (на 18% вище 3-камерних профільних систем)
 • підвищена звукоізоляція вікна (бл. 45 дБ зі спеціальним склопакетом 36 мм)
 • менший розмір "у світлі" (більш світлі вікна в порівнянні з аналогами)
 • кращі можливості для установки протизламної фурнітури
 • екологічний склад пластику (рецептура greenline)

У Європі пластикові віконні профілі шириною 70 мм вже стали стандартом. Це не дивно - європейська практичність свідчить про те, що краще один раз поставити вікно подорожче і потім економити на опаленні, ніж з року в рік «гріти вулицю». Тим більше, що різниця в ціні «вузьких» і «широких» профілів не так вже й велика.


Технічні характеристики системи

 • Монтажна ширина - 70 мм
 • Максимальна товщина склопакета - 42мм
 • Кількість камер - 5 рама / 5 стулка / 4 імпост
 • Максимальний розмір стулки вікна - 150 см х 150 см
 • Максимальний розмір стулки балконні двері - 90 см х 235 см
 • Коефіцієнт опору теплопередачі, м2 ° С / Вт - 0,84 (0,78)

KBE - 88

З світової практики розвитку індустріальних країн відомо, що впровадження новітніх технологій виробництва та експлуатації матеріалів і устаткування дозволяє, принаймні, вдвічі скоротити споживання електроенергії в житловому секторі. Оскільки від 20 до 70% всіх тепловтрат в приватних будинках проходить через огороджувальні конструкції, підвищення опору теплопередачі неможливо без встановлення сучасних вікон і дверей. Профільні системи «88мм» надають найдосконаліші можливості для енергозбереження (коефіцієнт опору теплопередачі Ro = 1,05 м2 ° С / Вт). Це покоління ексклюзивних профілів для пластикових вікон, яке встановлює нові масштаби віконної галузі.

Більша монтажна ширина нового профілю надає додаткову жорсткість конструкції профілю. При цьому лицьові поверхні профілю залишаються тонкими. Таким чином, ми створюємо новий світ ексклюзивних вікон, сучасних і витончених, з досконалими пропорціями, утворених великим потоком світла. Тонка і надійна - це нова профільна конструкція «88мм» від profine.


Технічні характеристики системи

 • Монтажна ширина - 88 мм
 • Кількість камер - 6
 • Сучасний дизайн
 • Додатковий тепло- і звукозахист
KBE-88