купити вікна львівКупити металопластикові вікна у Львові

Всім нашим покупцям, бажаючим купити вікна, пропонуєм ознайомитися з усіма етапами: від заміру до сервісного обслуговування та ремонту вікон, балконів, лоджій та дверей. Тут Ви можете прочитати, як здійснюється замовлення вікон в ПП "Європейські склопрозорі конструкції"

Як купити вікна?

Попередній розрахунок ціни вікна.

Перед попереднім розрахунком ціни вікна, Вам необхідно зняти приблизні заміри Ваших вікон - ширину та висоту проєму.

Дізнатися попередню ціну вікна:

  • Ви можете зателефонувати нам по телефону (032) 241-98-61 і замовити прорахунок ціни вікна. Менеджер прийме до уваги Ваші побажання по виробнику профіля, тепловим характеристикам склопакетів, запропонує вам оптимальний, на наш погляд, конструктив вікна. Ціна вікна буде озвучена Вам протягом кількох хвилин.
  • Ви можете замовити розрахунок ціни металопластикового вікна написавши нам листа на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або звязавшись з нами по скайпу (логін - ffalse) чи icq (448424).

Після попереднього прорахунку Ви можете попросити комерційну пропозицію з конструктивом та ціною вікон від нашої компанії, і ми обов'язково надішлем його Вам по електронній пошті або факсом.

Замовлення точного заміру металопластикового вікна

  • Для замовлення замірів вікон Ви можете зателефонувати до нас по нашим офісним чи мобільним телефонам.
  • Також записатися на заміри можна по електронній пошті або по скайпу.

Замірник зв'яжеться з Вами по телефону і домовиться про зустріч в зручний Вам час. Після замірів вікон чи дверей, замірник дізнається в вас наступну інформацію:

  • Конфігурація вікна, кількість і варіант відкривання.
  • Систему профілів, кількість камер, колір профілю.
  • Тип заповнення (склопакету).
  • Фурнітура.
  • Додатки до вікон - внутрішні підвіконники, зливи, дашки, москитна сітка)
  • Чи потрібен монтаж/демонтаж конструкцій.

Після уточнення всіх даних по замовленню, ціна вікна перераховується і Вам оголошується точна ціна замовлення. Після оплати, Ваші вікна запускаються в виробництво, яке триває, як правило, 3-7 робочих днів. Максимальний термін виробництва вікон 2-3 тижні (якщо є арочні конструкції, склопакет з плівками, тощо).

Монтаж вікон.

Вранці, монтажники до Вас телефонують і домовляються про монтаж на зручний для Вас час. Монтаж одного вікна в середньому займає від пів години до години. Після встановлення замовлення, Ви приймаєте роботу, доплачуєте (якщо є борг), підписуєте акт встановлення вікон і отримуєте гарантійний талон.

Як бачите - купити вікна в нашій компанії дуже просто. Заходьте до нас м. Львів, вул. Зелена 204, оф 9. Бажаємо Вам легкої покупки і приємного використання нашої продукції.