купити вікна львівВітражі у Львові

Вітражі у Львові та львівській області

Різноманітні технології виробництва вітражів у Львові, значно розширили можливості їх застосування. Гарні вітражі можуть використовуватися не тільки для віконних отворів та стель жилих будинків, вітражі у Львові та інших міст часто використовуються для оформлення інтерєрів загально-громадських закладів: церков,  ресторанів, кафе, розважальних комплексів.

Наша вітражна студія має власне виробництво у Львові по вул. Зелена 204. Ми маєм великий досвід виготовлення вітражів любого призначення:

 • вітражні лампи та світильники
 • вітражі в стелю
 • вітражі в стінові ніші
 • вітражі в двері, вікна, перегородки
 • вітражі для меблів.

Наші спеціалісти виконають весь цикл робіт: від замірів та розробки екскізу до встановлення вітражу в інтерєр.

Для вуличних вікон та дверей, або для додаткового захисту вітражу, ви можете придбати вітраж розміщений в середину склопакету.

В нашій студії творять дива майстри високої кваліфікації. Ми володіємо професійним обладнанням та використовуємо скло відмінної якості.

Техніка Вітражу у Львові

Наша Львівська майстерня вітражу спеціалізується на виготовленні різних за технікою виконнання та призначенням вітражів. Ми створюєм чудові вітражі з використанням наступних технологій:

 • Класичний вітраж, вітраж "Тіффані"
 • Псевдо вітраж, або вітраж з пілвкою

Техніка, за якою створювалися вітражі ще два століття тому, сьогодні носить назву класичної, чи традиційної. У ній застосовували свинцевий двотавровий профіль, який скріплював один з одним шматки кольорового скла. Зараз разом із традиційною застосовується техніка виготовлення вітражів, названа ім'ям її творця - американця Луї К. Тіффані. Тут уже клаптики скла для майбутнього вітража обгортають мідною фольгою, а потім пропаюють оловом. Сучасне вітражне мистецтво неможливе без техніки спікання, яку ще називають "фьюзінг". Тут велику роль відіграє особливо підібране скло, яке незалежно від кольору має однаковий показник температурного розширення. Із такого скла, як із мозаїки, збирається вітраж і запікається в єдиний пласт.

Вітраж з використанням спеціальної полімерної плівки. Різнокольорові деталі, вирізані з плівки, наклеюються на поверхню скла. Зверху по границям фрагменту рисунку, накладається свинцева протяжка, котра імітує спайку. Ці вітражі по ціні значно дешевші від класичних.

Екскізи для ваших вітражів.

Щоб клієнт отримав унікальну річ, кожен вітраж ми виготовляємо в одиничному екзеплярі. Можете бути впевненим, що Ваш вітраж буде виконано за індивідуальним екскізом та буде унікальним та неповторним, ми не займаємось тиражуванням виробів. Екскіз для вітражу може бути виконаний нами згідно побажань замовника, або згідно екскізу який надає сам клієнт.

Виробництво вітражів у Львові та львівській області включає наступні етапи:

 • На основі нашої бази вітражів, або запропонованих замовником екскізів та фотографій, вибирається техніка, стиль та попередня кольорова гамма вітражу. Попередньо розраховується вартість виготовлення вітражу. На цьому етапі будуть корисні фотографії чи дизайни-проект приміщення де планується встановлення вітражу.
 • Якщо є потреба, наш спеціаліст виїзджає на обєкт для оцінки ситуації, зняття розмірів вітражу, уточнення нюансів по кріпленню, встановленню підсвітки, визначення всіх робіт необхідних для встановлення вітража.
 • В відповідності з вибраними варіантами малюнків, наш художник пропонує кілька варіантів екскізу вітражу. Клієнт обирає кращий, і ми його доробляєм згідно вимог замовника.
 • Екскіз вітражу затверджується і віддається в виробництво

Термін виготовлення вітражу у львові, як правило займає 10-20 робочих днів з моменту затвердження екскізу.

Вікна, двері, перегородки для вітражу.

В нашій компанії можна не лише купити вітраж, отримати консультацію по проведенню монтажних робіт, але й замовити виготовлення вікна, дверей, чи перегородки, куди ви плануєте вставити вітраж. Вікна з вітражем можуть бути як металопластикові так і алюмінієві.

Як здійснити замовлення вітражу, якщо замовник знаходиться не у львові?

Всі креслення, заміри, фотографії обєкту можна надіслати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . В листі або по телефону потрібно розповісти що саме ви хочете, щоб художник міг якомога точніше розробити екскіз вітражу, порахувати і сказати Вам ціну виготовлення вітража. Якщо ціна Вам підходе, наш майстер виїзджає до Вас на обєкт для ознайомлення з завдання на місці, зняттям розмірів. Після цього в екскіз вносяться корекції і зміни узгоджуються з замовником.

 

Звертайтесь - особлива атмосфера, котру створюють в приміщенні вітражі, може зявитися і в вашій оселі!